Dnes je Štvrtok 28. Októbra 2021


(c) 2005 by Martin Lazík
 

    Úspešný víkend TC Eleganza


V sobotu 19.5. sa konala súťaž GALA CUP na ktorej sa zúčastnili všetky naše neregistrované tanečné páry a premiérovo aj novozložený registrovaný pár. V kategórii Deti 1 tancovalo spolu 10 párov z toho 3 naše. Celkové umiestnenie bolo nasledovné:

Radoslav Vírik - Vlašičová Kristína 7. miesto
Jakub Ružovič - Vierka Illíková 6. miesto
Dominik Šalgovič - Lucia Boleková 2. miesto

Všetky páry podali dobrý výkon. Problémy boli hlavne v rytme v čači, čo spôsobilo, že sa naše páry nepresadili viac vo 6 párovom finále.

V kategórii Deti 2 vďaka ochote organizátora mohli nastúpiť aj páry mladšej kategórie a tak sme z celkového počtu 19 párov mali na súťaži 6 našich párov.
V prvom kole skončili na 15. až 16. mieste páry Martin Tothvaňo - Vanesa Jurášová a Adam Zeman - Hanka Slezáková. 14.miesto obsadil pár Peter Slezák – Zlaaka Baltazarovičová. V semifinále skončil pár Erich Bognár - Karolína Benkovičová (10.miersto) a Dominik Šalgovič - Lucia Boleková (6.miesto). Do finále sa prebojoval (i keď tancoval v staršej kategórii) pár Jakub Ružovič - Vierka Illíková, kde si vybojoval pefrektné 5.miesto.

V kategórii Junior 1 sme mali opäť našich reprezentantov, ktorý v rámci tréningu nastúpili do staršej vekovej kategórie. Napriek veľkej snahe, všetci skončili vo štvťfinále.

V poobedňajšom programe boli aj súťaže registrovaných tanečných párov. Ako som vyššie spomenul, mali sme tu novozložený pár Michal Tkáčik – Vladislava Stanková, ktorý tu mal svoju súťažnú premiéru. V kategórii dospelých v triede B obsadili krásne 6.miesto.

Na záver chcem všetkým párov poďakovať za výbornú reprezentáciu Tanečného Centra Eleganza a popriať im v ďalších súťažiach veľa šťastia a úspechov.

Na druhý deň, v nedeľu sa konala súťaž v Brne, kde skvele zabojovali naše registrované páry. Pár Tomáš Matúšek - Nikoleta Brunová obsadil v silnej konkurencii 19 párov v kategórii C v štandardných tancov perfektné 4.miesto. Ešte lepšie sa darilo našim nováčkom v súťaži, páru Michal Tkáčik – Vladislava Stanková, ktorý na svojej druhej súťaži v histórii obsadili 1. miesto.
Obom párom ďakujem za veľmi dobrú reprezentáciu a prajem im ešte veľa ďalších úspechov.
Ing. Milan Bačiak – vedúci TC Eleganza


O nás Tanečný šport Články Páry Vystúpenia Odkazy Tréneri Kontakt Fotogaléria